Kariéra

Aktuálně máme volné tyto pracovní pozice, bližší informace k jednotlivým pozicím níže:

Obchodní manažer

Tavič na indukční peci

Slévárenský dělník

(Ne prosím obchodní zástupce!!!)

Náplň práce:
- vedení obchodních jednání s novými a stávajícími zákazníky
- koordinace objednávek s výrobou
- vytváření a realizace plánů prodeje
- příprava cenových nabídek
- řešení pohledávek a reklamací
- zajišťování logistiky
- interní spolupráce

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání (strojírenský směr výhodou)
- praxe na obdobné pozici ve strojírenské společnosti a znalost slévárenství výhodou
- anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni (další jazyk výhodou)
- orientace v technické dokumentaci a pojmech
- ŘP sk. B
- komunikativnost, odpovědnost, samostatnost, spolehlivost
- ochota učit se

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti, možnost trvalého pracovního uplatnění
- zajímavé finanční ohodnocení
- další firemní výhody (podnikové stravování s příspěvkem, příspěvek na životní pojištění, 25 dnů dovolené a další výhody)

- druhování vsázky

- řízení metalurgického procesu tavení železných a neželezných kovů, obsluha indukční pece a další odborné činnosti při tavení kovů v tavícím zařízení

- očkování a modifikace litin a neželezných kovů

- zhotovení zkušebních vzorků tavených kovů a měření teplot

- čištění a základní údržba technického vybavení a provádění jednoduchých oprav

Požadujeme:

- střední vzdělání s výučním listem nebo úplné střední vzdělání v technickém oboru výhodou, vhodné i pro elektrotechnické zaměření; praxe na obdobné pozici vítána

- fyzická zdatnost

- zodpovědnost

- aktivní přístup

- flexibilita

- zvládání zátěže

Nabízíme:

- práce ve stabilní firmě, možnost trvalého pracovního uplatnění

- mzda dle dohody + příplatky + výkonostní odměny

- profesní růst

- dvousměnný provoz (s převahou ranní směny)

- podnikové stravování (s přísvěvkem)

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na životní pojištění

- 13-tý plat, podíl na hospodářském výsledku.

- výroba odlitků, manipulace s odlitky

Požadujeme:

Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, pracovitost, dobrá pracovní morálka.

Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Vhodné i pro absolventy. Možnost zaměstnání
i pro cizince z EU i na zaměstnanecké karty.

Nabízíme:

- prace ve stabilní firmě, možnost trvalého pracovního uplatnění

- mzda dle dohody + přípatky + výkonostní odměny

- dvousměnný provoz - převaha ranní směny

- podnikové stravování (s příspěvkem)

- 13-tý plat, podíl na hospodářském výsledku